Vzrušujúca nuru masáž

Nuru masáž je erotic massage, teda masáž pomocou dotykov, ktoré nám chýbajú, ale tak trochu iným spôsobom. Je to spôsob, ako sa intímne stretnúť so ženami. Isto ju chcete zažiť na vlastnej koži. Ide o sexuálnu skúsenosť bez pohlavného styku. Masérkami môžu byť mladé študentky. Oblečú sa veľmi eroticky, napríklad len do županov vyšívaných ázijskými motívmi tigrov. Je to nádhera. Zavedú vás do svojho útulného bytu, ktorý väčšinou ladí s ich životným štýlom. Takéto masérky môžu žiť aj spolu, takže o erotickej masáži s dvomi krásnymi dievčatami sníva každý muž. Muž sa pri nich dostatočne uvoľní. Ako pri každej masáži, hygiena je najdôležitejšia.

 

masáž

Masérky pustia príjemnú tantrickú hudbu, pri ktorej sa maximálne uvoľníte. Pokým vy sa môžete dotýkať svojimi rukami na prsiach jednej, druhá sa vám môže venovať dotykmi na stehnách a celom vašom tele. Keď sa vám obidve masérky začnú venovať v intímnej partii, isto zbystríte pozornosť. Aby váš akt prebiehal intenzívnejšie, keď cítite vrchol, masérky sa intímnej partii prestanú na chvíľu venovať, aby predĺžili váš zážitok. Strávite neopísateľný zážitok v trojici, ktorý nikde inde nezažijete. Po niekoľkých extáznych momentoch sa určite objaví aj vyvrcholenie. O to v nuru masáži aj ide. Uvoľnujúca sexuálna energia vás zaleje po celom tele.

 

2785817-241adc

Takáto nová skúsenosť vám značne pomôže odhaliť tajomstvo ukryté vo vás. Isto bude vďačný takejto novej skúsenosti. Po vzrušujúcich momentoch vás masérky v županoch odprevadia von do vestibulu budovy. Nuru masáže sa vykonávajú aj s pomocou hustých olejov podobných medu. Ženy masérky sa po mužskom tele šmýkajú celým svojím telom. Vzniká tak vzájomná vzrušujúca atmosféra. Takúto masáž nezažijete len tak hocikde u vás doma. Na takýto extra pôžitok si musíte nájsť dostatok času a vhodný priestor.  Veľa šťastie k novému objavovaniu vášho extrémne vzrušujúceho pôžitku.