Áno, existujú takisto príjemné erotické masáže

Vedeli ste o tom, že človeku v rámci telesného i duševného zdravia dokážu pomôcť tie správne dotyky, respektíve príjemná masáž? Prakticky každá masáž sa líši a poskytuje svoje originálne techniky, tým pádom aj špecifické výsledky. Avšak masáž, ktorá pracuje s telom ako celkom, rozhodne dokáže priniesť uvoľnenie, no aj ďalšie príjemné pôžitky. Tajomstvo týchto pôžitkov ako aj návod na dobitie životnej a sexuálnej energie ukrývajú tantra masáže. Môžeme si o nich napísať niečo viac, takisto si ich trošku rozvinúť na isté špecifickejšie kategórie.Umelecké, žena, model.jpg
Začnime tantrickou masážou a jej podstatou
Vieme, že na rozdiel od klasickej ide o komplexnú masáž, ktorá sa zaoberá celým telom, a to aj vrátane intímnych partií. Tie sú údajne takisto dôležitou súčasťou celku a vo svojej podstate stredobodom životnej a sexuálnej energie. Čiže áno, v nejednom prípade ide o druh príjemnej erotickej masáže.
Každý bod na našom tele pocíti význam zmyselných dotykov, k čomu je však dôležité, aby bol zákazník uvoľnený. A dokonalé uvoľnenie je preto jednou z priorít týchto masáží.
Erotické masáže
S prvým a vlastne akýmsi základným bodom sme sa zoznámili vyššie, teraz prichádza rad na opis niektorých (ešte) zaujímavejších techník, k akým sa radí body to body massage.Ľahká erotika, žena, model.jpg
V tomto prípade masér (masérka) nepoužíva len svoje ruky, ale k zmyselným dotykom využije svoje celé telo. O to sú praktiky zaujímavejšie, precítenejšie a vábivejšie s kvalitným účinkom. Ide tak o podstatne pikantnejšiu praktiku, s ktorou je zákazník vopred oboznámený. Dôležité je však jeho pohodlie a uvoľnenosť a záleží iba na ňom, do akej miery je mu technika „tela na telo“ komfortná. Sexuálny styk sem samozrejme nepatrí, ide čisto iba o príjemný zážitok za účelom zdieľania životnej energie prostredníctvom zmyslenej masáže, ktorá rozvíja našu sexualitu.