Krása duše a tela

Ak ste smutná, sklesnutá alebo Vás niečo trápi, prejaví sa to aj na Vašom vzhľade či chcete alebo nie. A môžete sa snažiť akokoľvek chcete, nezakryjete to. Ak chcete vyzerať krásne a sviežo, musíte začať vo svojom vnútri a byť vyrovnaná. Ako dosiahnuť dokonalý balans?
meditace.jpg

  1. Nezanedbávajte svoju dušu

Ak ste rozhodená alebo nespokojná, vidno to. Preto je dôležité relaxovať a eliminovať stres. Doprajte si čas pre seba. Prečítajte si dobrú knihu, počúvnite si Vašu obľúbenú hudbu, pozrite si film na ktorý máte náladu. Keď zahodíte starosti za hlavu, pozitívne sa to Vás prejaví. Budete vyzerať sviežo a mlado.

  1. Prírodné prípravky

Keďže celková krása sa skladá aj z krásy vonkajšej, nesmieme ju opomenúť. Ak si chcete zachovať prirodzený vzhľad, používajte naturálne produkty. Skúste šampóny a kondicionéry na vlasy s obsahom prírodných olejov, vitamínov a vyživovacích látok. Nebudú tak veľmi zaťažovať Vaše vlasy. Vyberte také, ktoré sa pýšia nápisom „vegan“. Na tvár skúste produkty bez alkoholu a vyhľadajte radšej také, ktoré fungujú na prírodnej báze. Najlepšie produkty nájdete v bio obchodoch.

  1. Dobré jedlo

K dobrej nálade patrí dobré jedlo. Pre krásnu pleť vynechajte mastné jedlá. A ak nechcete mať čierne bodky, musíte sa vzdať čokolády. Radšej si dajte týždeň „zelený“ detox. Jedzte len ovocie a zeleninu, ryby a kuracie mäso. Pite ovocné šťavy. Budete sa cítiť ľahko a prejaví sa to aj na Vašej pleti, nálade a postave.
tulipány.jpg

  1. Kvalitný spánok

Vyspať sa do ružova nie je len fráza. Kvalitný spánok sa rovná dobrej nálade a odpočinutému telu. A to sú práve tie dve veci, ktoré potrebujte. Kvalitný spánok Vám zaručí, že Vaša pleť nebude napnutá a dobrá nálada zas to, že bude žiariť a to ľudia vycítia. Neprerušovaný aspoň sedem hodinový spánok Vám zlepší deň a po dlhšej dobe, pozorujte výrazné zmeny k lepšiemu.